Strona głównaabsmiddle

Meble kuchenne Kraków


Szafy przesuwne, zabudowy wnęk oraz garderoby stanowią drugi, podstawowy produkt działalności firmy. Skrzydła drzwiowe wykonywane są w oparciu o nowoczesne rozwiązania systemów jezdnych oraz przy użyciu szerokiej gamy materiałów. Możliwość łączenia takich komponentów jak płyta, szkło, lustro, rattan, bambus, czy nawet witraż, daje szerokie możliwości tworzenia własnych aranżacji.


Szafa w pokoju

Zabudowa wnęki lub ściany w sypialni pozwala na wykorzystanie każdego centymetra dostępnej przestrzeni, a drzwi z efektowną grafiką podkreślają indywidualizm i stanowią nieoceniony element dekoracyjny.


Szafa na poddaszu

Szafa na ścianie szczytowej czy w skosie, to dzisiaj nieodłączny element krajobrazu na użytkowym poddaszu. Zagospodarowując nieregularną przestrzeń zyskujemy więcej miejsca, szczególnnie na rzeczy, po które nie sięgamy codziennie.

Garderoba

Osobno wydzielone pomieszczenie pozwala na przejrzyste zorganizowanie rzeczy. Łatwy dostęp do ubrań to oszczędność czasu i wygoda na codzień.

Szafa w przedpokoju

Do zastosowania drzwi przesuwnych w przedpokoju czy korytarzu nie trzeba nikogo przekonywać. To jedyne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala na korzystanie z szafy i nieblokowanie komunikacji.