Strona głównaabsmiddle

Meble kuchenne Kraków


Profil działalności firmy obejmuje projektowanie i produkcję mebli wykonywanych jednostkowo na zamówienie. W odniesieniu do indywidualnych klientów dominującym produktem pozostają kuchnie i szafy przesuwne. Ofertę uzupełniają inne meble zawierające się w tej kategorii. Meble do przedpokoju, łazienki czy sypialni coraz częœciej stanowią nieodłączny element kompleksowego wyposażenia realizowanego w naszej firmie.

Wykonujemy szafy przesuwne, budujemy garderoby i zabudowujemy wnęki. W oparciu o nowoczesne rozwiązania systemów jezdnych meblujemy zarówno prostokątne przestrzenie, jak i wszelkie "skosy" oraz domowe poddasza.

Również w obszarze mebli biurowych nasze portfolio zawiera realizacje wielu zleceń. Meble biurowe naszej produkcji odnaleźć można w instytucjach użyteczności publicznej a także w dużych domach handlowych (patrz referencje).


Polityka jakości - w każdej z tych dziedzin nieustannie dążymy do osiągania najwyższej jakości świadczonych usług. Służyć ma temu m.in. coroczny udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, zaangażowanie i pasja w podejmowanym działaniu.

Polityka ceny - w naszej firmie każdy zainteresowany odnajdzie meble na miarę swoich potrzeb a także możliwości. Oferta obejmuje zarówno meble o wysokim standardzie wyposażenia, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i komponentów jak i meble dla mniej wymagających.

Misją firmy - Misją firmy jest zapewnić klientom sprawną, kompleksową i fachową usługę umeblowania domu lub biura, poprzez co sprawić, aby każdy w swoim życiu mógł więcej czasu poœwięcać na realizację swoich własnych wyzwań, marzeń czy pasji.